PROJE ADI:
Aachen Otel ve Convention
KONUM:
Almanya / Aachen
PROJE ÜSTLENİCİ:
S N Forum Emlak Geliştirme
MİMARİ KONSEPT: Nivo Mimarlık
www.nivomimarlik.com

Alan : Otel 11.340 m² kapalı alanda 200 oda kapasitelidir.
Konsept: Proje Otel ve devamında Convention Center olarak iki fazda planlanmıştır.
Bir Alman operatör tarafından işletilecek olan otelin 2016 yılında faaliyete geçmesi planlanmaktadır.

YAŞANABİLİR ALANLAR
S N Forum Yapı olarak ilke edindiğimiz; çevremizde yaşanabilir güzel alanlar yaratma politikamız ile hem konut projeleri hem de lüks yapı projelerine yatırım yapıyoruz.

Yurtdışı ve yurtiçinde yapmayı planladığımız projeler ile inşaat sektöründe farklı bir anlayışa imza atmayı hedefliyoruz. “İzmir Karma Kullanım Projesi” ve “İzmir Residence” projeleriyle egenin incisi İzmir’e lüks konut projelerimizle artı değer katmak için çalışıyoruz. Ayrıca yine İzmir’de yakın zamanda yapımına başlayacağımız Bornova 4S projemiz ile İzmir’e yeni bir yaşam ve alışveriş merkezi daha kazandırıyoruz.

ÇAĞDAŞ YAPILAR
Çağdaş, yenilikçi, çevreye duyarlı konut projeleri ve lüks konut projeleriyle S N Forum Yapı yurtiçi ve yurtdışında en iyi projelere imza atmak için çalışıyor.

Güven ve konforu hedefleyen tüm projelerimizde çevre faktörünü asla unutmuyoruz. Çevreye duyarlı tasarım anlayışımızla doğadan sıyrılmayan, doğayla bütünleşen yapılar inşaat ediyoruz. Böylelikle projelerimizi sonraki nesillere miras bırakıyoruz. Geleceğin bizlere getireceklerine uygun tasarlanan ve her türlü ihtiyacı karşılayabilecek konut projelerimizle, bugünden yarınları inşaat ediyoruz.